Αναδιπλούμενα επαναχρησιμοποιούμενα ποτήρια με λάστιχο, κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας πρώτες ύλες – 100% χωρίς BPA. Eξαλείφουν την ανάγκη επιλογής μεταξύ εύκολου και οικολογικού!
Σχεδιασμένα ώστε να χωράνε κάτω από το 99% όλων των μηχανών καφέ.
Κατάλληλα για κρύα και ζεστά ροφήματα.
Εμπνευσμένα από την τέχνη του οριγκάμι, διπλώνουν στο 1/3 του αρχικού του ύψους ώστε να μην χρειάζεται να κουβαλάτε ένα ογκώδες ποτήρι στην τσάντα σας για το υπόλοιπο της ημέρας.
Παραμένουν στεγανά μετά τη χρήση τους.
Αποσυναρμολογούνται πλήρως για εύκολο καθαρισμό. Μπορούν να πλυθούν στο πλυντήριο πιάτων χωρίς κανένα πρόβλημα!